Správná volba pro Vás

Volba kamerového systému nemusí být tak složitá, když zvolíte správného partnera

Je důležité si odpovědět na základní otázky:

Jaký typ objektu chceme střežit: Rodinný dům/společné prostory bytových domů/obchodní (kancelářské prostory)/průmyslové objekty/aj..

Od toho se odvíjí následné otázky. 

Co od kamerového systému očekáváme

V případě Rodinného domu se v 90% očekává, že kamerový systém bude sloužit jako bezpečnostní prvek k zajištění soukromí, ochraně majetku a zdraví. Také občasný vzdálený dohled nad nemovitostí ale i například nad domácími mazlíčky.

V neposlední řadě hraje roli design (vzhled, barva a umístění)

Jedná-li se o menší obchodní prostory, nebo kancelářské prostory, budou na systém kladeny rozdílné požadavky, kde vzhled nebude hrát hlavní roli a bude kladen důraz především na uživatelské a sdílené funkce systému.

V případě společných prostor bytových domů je třeba se především zaměřit na rozsah systému a potažmo na možnosti rozmístění s preferencí ochrany osobních údajů.

průmyslových objektů je preferenčních bodů více, nejdůležitější je způsob využití, dohled, systémové funkce (přístup pomocí rozpoznání obličeje, či SPZ), rozsah, doba zálohy, napojení na jiné systémy (například, přístupový, či docházkový)

Následný krok je kontaktovat odbornou firmu, abychom vybrali nejvhodnější variantu z pohledu uživatelských možností a ceny. 

V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit a my Vám rádi poradíme a navrhneme řešení přímo Vám na míru. 

e-mail : jan.schovanec@futone.cz

tel. : +420 777 610 959